מדריך SEO למתחילים

מהו הבסיס של אופטימיזציה למנועי חיפוש? SEO הוא תחום גדול וצומח מאוד. להבין מושגים בסיסיים של SEO הוא חיוני לך כבעלים של אתר אינטרנט. לפעמים, אתה תמיד יכול לעשות מנוע חיפוש קטן עצמו אם אתה בעלים של אתר אינטרנט. למד את היסודות של SEO חיונית זו.

מה זה SEO?

אופטימיזציה למנועי חיפוש, שמטרתה השיג עמדת דף במנועי חיפוש היא טכניקה המשמשת כדי לקבל דירוג עליון. יש כמה שיקולים מרכזיים שכדאי לזכור בעת ביצוע SEO שלך.

  1. מילת המפתח שלך
  2. צפיפות מילות מפתח באתר שלך
  3. מה בכותרת
  4. תגי מילות מפתח
  5. מילות מפתח בתחתית העמוד
  6. מילות מפתח בתג הכותרת

מכניס את מילת המפתח בתפקידים בולטים יאפשר לך לקבל דירוג טוב במנועי חיפוש. ודא הדפים שלך הם דפי HTML סטטי ללא שגיאות עבור דירוג טוב יותר. שיקולים נוספים לקחת בחשבון כוללים קישורים לאתר שלך מאתרים אחרים. המכונה לעתים קרובות על אופטימיזציה של עמוד היא גורם מפתח במנועי חיפוש מיקום. אם יש לך דף טוב של קישורים לאתר שלך, האתר שלך הוא צפוי לקבל מיקום טוב במנועי חיפוש במהירות.

ניתן להשיג החלפת קישורים הבסיסית הזו ליצור מאמרים נהדרים עבור הנושא וההפצה חוזר אליהם. הדבר החשוב הוא שיש לך קישורים טובים לאתר שלך. איך אתה עושה אינו רלוונטי כל עוד זה קישורים איכותיים. זה בדרך כלל לא משימה קלה, אבל ברגע שאתה יודע איך לעשות את זה, אתה תהיה בראש. לקבלת מידע נוסף, קרא את הספר האלקטרוני בראד Callen. זהו משאב נפלא כדי ללמוד את יסודות SEO. משאב 55 העמודים של SEO הבסיסי הוא SEO נהדר למתחילים משתמש ביניים. ניתן גם למצוא משאבים אחרים באתר זה שיכול לשמש להעדיף.

השעה ומשאבים

תעשיית SEO הוא תמיד משתנה. זה לא אומר את הצמיחה של האינטרנט SEO היא גם גדלה בקצב מהיר. אתה צריך לראות הרבה אתרים לעשות הרבה מחקר וללמוד הרבה. אתה יכול לקנות הרבה ספרים אלקטרוניים או לקרוא כמה משאבים פנויים כאתרים. מה שלא תעשה, לשקול לא הולך מעבר ההיקף וברגע שאתה עושה מתנת SEO מעט עד מחצב חודש רב לעשות אפילו לא חודשי, תלוי באיכות של מילת המפתח שלך. אם מילת המפתח שלך הוא תחרותית, התוצאות תהיינה איטיות. אל תיכנסו לפאניקה ולשנות את האתר. Google אינה לבקר באתר מדי יום. אחרת לא לזחול שבועי. תן לו חודש וכנראה 2 חודשים. התוצאות הם איטיים בתעשיית ה- SEO, אבל בהחלט שווה לשקול את העובדה שאתה צריך לשלם 2,000 דולרים או לשלם עבור כל קליק הפרסום. לאחר ברשימה העליונה של תנועת Google כדי להבטיח כדאי כשלעצמו.

זהו רק את היסודות של SEO. כדי ללמוד עוד על SEO הבסיסי צריך לעשות הרבה מחקר. אין דרך מהירה אליו. התהליך הוא איטי, אבל התוצאות מובטחות