מה זה Meta Tags

תגים מטה הם מרכיב חיוני להצלחת SEO, אך ניתן להתעלם ידי מפעילי אינטרנט רשלניים. מאמר זה מסביר מה הם תגי מטא, וכיצד הם משמשים וכיצד שונים מנועי החיפוש משתמשים בהם. עסקים רבים ביישום מסעות קידום יודעים של תגי ה- meta וחשיבותם, אבל מעט מאוד להבין מה שעושה אותם כל כך ארור מיוחד. אני מודה, זה יכול להיות מבלבל למי שלא להתמודד עם תגים אלה על בסיס יומי. זה בגלל כל מנוע חיפוש לשים דגש שלהם בגורמים שונים של תגי מטא, משאיר הרבה כדי להיות הרצוי מבחינה SEO עבור עקביות. חברות SEO להבין את ההבדלים הללו, כך שתוכל לדאוג פועל העסק שלך, לא SEO שלך. אבל כחלק מעבודתנו כמומחי SEO הוא לחנך, כך מאמר זה יסביר מה הם תגי מטא, וכיצד הם משמשים וכיצד שונים מנועי חיפוש משתמשים בם.

תגי מטה הם שורות קוד HTML המוטבעים בדפי אינטרנט המשמשים את מנועי החיפוש כדי לאחסן מידע ולמיין דפי האינטרנט שלך כראוי. הם מכילים מילות מפתח, תיאור, מידע על זכויות יוצרים, כותרות אתר ודפים והם חיוניים עבור כל אתר בנוי היטב. עם זאת, הם לא "חובה" בעת יצירת דפי אינטרנט וניתן התעלם או התעלם ידי מעצבי אתרים, מפתחים או מפעילים. אלה כמה בורים נותרים לגרד את ראשם כשהם לא דרגה מאוד טוב בכלל.

בעת יצירת אתר אינטרנט ולרשום את כתובת האתר עם מנועי החיפוש, עכבישים נשלחים לסרוק את האתר ואת מדד זה. כל מנוע חיפוש פועל בצורה שונה במקצת, כך הם שוקלים את האלמנטים של אתר על פי אלגוריתמים משלהם.

לאחרונה, כמה מנועי חיפוש המעיטו בחשיבות מטא תגים עקב ספאם. חלק SEO "המומחים" היו מילות מפתח מלית התגים שלהם עם מידע לא רלוונטי, רק כדי לקבל את התנועה. כדי להעניש את ההתעללות הזאת, כמה מנועי חיפוש לא להקצות משקל רב מדי על מילות מפתח בתגיות מטה, אבל הם עדיין לבדוק כדי לוודא שהן רלוונטיות. כך או כך, אם אין לך מטא תגים, או שהם ממולאים מילות מפתח לא רלוונטיים, אתה תהיה לא תקבל דירוג טוב בכלל.

תגי מטה תמיד צריך להיות ממוקם ב- HTML, רק אחרי התג. ודא שאין שבירות שורה, אחרת זה יהיה להתעלם ממנו ומסומן "קוד רע". הימנע משימוש בכל היוון בקוד שלך, כמו גם כל החזרה במונחים בתוך תג מילות מפתח. תיאור תג meta מוצג על ידי רוב מנועי חיפוש יחד עם כותרת הדף בתוצאות החיפוש. חשוב לשמור על תיאור מטא קצר, תמציתי ורלוונטי לתוכן האתר שלך.

האינטרנט גדל במהירות כה רב ואת מנועי החיפוש מנסים כמיטב יכולתם כדי לשמור על קשר. תגים מטה הם תקן נפוץ עבור המנועים לקטלג אתרים כראוי. כדי להבטיח כי האתר שלך באינדקס נכון להופיע בדירוג, חשוב כי אתה מכסה את כל הבסיסים בתגי meta שלך. באמצעות תגי meta נכונים יעזור רק להביא לך תנועה, בדירוג, מערכת יחסים ידידותיים עם מנועי חיפוש, והצלחת SEO מתמשכת.

תגובה אחת בנושא “מה זה Meta Tags”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *